Bora Zemani feston ditëlindjen, sjell poza atraktive

Bora Zemani vazhdon të jetë një nga fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.

Moderatoja e cila aktualisht po drejton emisionin “Treshat” bashkë me dy vëllezërit binjak, aktorët Romeo dhe Donald Veshaj, mahnitë përherë me paraqitjen e saj.

Bora sot ka një ditë të veçantë kjo pasi ajo po feston ditëlindjen e 28-të.

Ajo në rrjetet sociale ku bën përditësime të vazhdueshme të fotografive dhe videove nga jeta e saj, qoftë profesionale apo private, ka sjellur disa të tilla për të festuar ditën e saj speciale.

Së fundi prezantuesja e njohur postoj disa fotografi e veshur në një fustan të zi ndërsa ajo që binte në sy janë këmbët e saj të gjata dhe tërheqëse.

“Dhe ditëlindja vazhdon”, ka shkruar Bora e që dukej mjaft joshëse.

Ndryshe, Bora është nënë beqare e një djali.