Breshëri të shtënash në një supermarket

Të shtënat në një supermarket në Gjermani kanë tronditur qytetin verior te Bremenit.

Policia njoftoi se person ndodhet në gjendje të rëndë.

Ata shtuan se i dyshuari ishte në arrati

Dëshmitarët rrëfyen se panë dy burra që po diskutonin ashpër jashtë një supermarketi në rrethin verior të Oslebshausen.

Por njëri prej nxori një armën dhe gjuajtur me breshëri plumbash rreth e rrotull tij. katër
“U frikësova për vdekje’, tha një dëshmitare për mediat lokale