Bukuroshen Atifete Jahjaga nuk e keni parë asnjëherë kështu (Foto)

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka përditësuar fotografinë e profilit në rrjetin social “Facebook”.

Duket se ajo ka realizuar një fotosesion të ri tek njëri prej fotografëve më të njohur.

Në fotografinë e publikuar, Jahjaga shfaqet elegante, me grim e flokë të rregulluara.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ajo duket mjaft bukur në këtë fotografi.

Por, ajo çka dallohet është përdorimi i tepërt i fotoshopit në fotografinë e ish-presidentes.

Edhe gjatë kohës sa ishte presidente, Jahjaga është komentuar mjaft shumë për paraqitjet dhe dukjen e saj.

Së fundmi, ajo është përfolur se është divorcuar nga bashkëshorti, për çka nuk ka pranuar të flasë publikisht./Periskopi

Shikoni foton e saj: