Bukuroshja britanike ua qet flakën pushuesve në ishull

Ajo është duke shijuar një udhëtim përrallor në ishullin e njohur Baleare.

Demi Rose çmendi internetin me foto mjaft provokuese.

24-vjeçarja tregoi pasuritë e saj të bollshme dhe belin e vogël me një bikini rozë të firmës “Dior”, kombinuar me një rrip të bardhë.

Si gjithmonë, bukuroshja britanike nuk zhgënjeu as këtë herë.

SHPËRNDAJE