Bukuroshja e hitit ‘Columbiana’ vjen me një pamje që i ‘deklason’ koleget e saj

 

Tayna ka qenë emri më i përmendur kohëve të fundit në skenën e muzikës kosovare.

E kjo nuk ndodh rastëisht.

E gjithë kjo zhurmë u bë për shkak të këngës së saj ‘Columbiana’ e cila arriti një sukses mjaftë të madh.

Tayna ëshë një femër e bukur dhe atraktive.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe në foton e publikuar sot në Instagram./ORAinfo/