Bukuroshja në foto është gruaja e ministrit kosovar! E njihni

Jehona Lluka është bashkëshortja e ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Llukës.

Çifti, janë të martuar dhe kanë edhe fëmijë.

Jehona dhe Valdrini, kanë një djalë me emrin Eloi.

Valdrin Lluka aktualisht është ministër i Zhvillimit Ekonomik, post të cilin e ka marrë me formimin e Qeverisë, në shtator të vitit 2017.

Ndryshe, ata kanë një jetë të lumtur bashkëshortore./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE