Bukuroshja shqiptare dhe Jenifer Lopez shkëlqejnë veshur në të zeza

Me një të kaluar prej Miss-i, pamja e saj natyrale e liston Adrola Dushin ndër femrat më të bukurat e Shqipërisë.

Ish-Miss Universe Albania është duke zhvilluar karrierën e saj si modele në SHBA. Dhe fati e ka takuar me divën latine me famë botërore, Jennifer Lopez.

Adrola ka ndarë në rrjetet sociale foto duke pozuar përkrah J.Lo-së në tapetin e kuq të një eventi të rëndësishëm.

E kush nuk do të dëshironte të ishte krah divës së muzikës latine.

Adrola është nëna e një djali dhe tashmë është duke korrur sukses në botën e modës përtej Atlantikut.

SHPËRNDAJE