Burri e pyet gruan “ku je”, ajo i dërgon foto – por shihni çfar zbulon ai? (Pamje)

Burri e pyet “ku je”, ajo i dërgon foto, por shihni çfar zbulon ai?

Ka zbuluar se e dashura e tij e tradhtonte falë një detaji të vogël që me siguri askush nuk do ta kishte vënë re. Por atij nuk i ka shpëtuar, shkruan Veriu.info.

E dashura e tij e quajtur Jackie, ishte larguar nga qyteti për disa ditë dhe pasi ka arritur në hotel i ka shkruar të fejuarit duke i dërguar edhe disa foto me bikini dhe topless.

Por vëmendja e djalit ka shkuar tek një detaj në fotografinë e dytë.

Shikojeni në video:

SHPËRNDAJE