Burri i Safetes prezanton vajzën e tyre bukuroshe, ka dy fjalë për të

Këngëtarja e muzikës folklorike e popullore, Safete Mustafa, është nënë e lumtur e dy vajzave.

U tha se vajzat e saj kanë nisur të merren me muzikë, por ende nuk po shihet asgjë konkrete.

Safetja po jeton një jetë të re në krahët e Arbenit, bashkëshortit të dytë me të cilin po shijon ditët më të lumtura, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ka festuar ditëlindjen Donika, vajza e Stafetës dhe një urim i veçantë i ka shkruar edhe nga Arbeni, i cili e quan Princeshë.

SHPËRNDAJE