Çfarë bëri Lola pasi mori lajmin për vdekjen e vjehrrit të saj?

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë, vdiq Hilmi Haradinaj, por Lola nuk bëri asnjë postim për këtë rast./ORAinfo/

SHPËRNDAJE