Çfarë i ka ndodhur kështu gjoksit të Adelinës?! (Foto)

Diva e estradës shqiptare e cilësuar përherë e tillë,ka filluar të akivizohet tejet në rrjete sociale,shkruan Kosovarja.

Kohë më parë Adelina Ismaili mbajti të mbyllur hermetikisht jetën e saj private, deri në një kohë kur vendosi që tërë lumturinë që po përjeton pranë bashkëshortit e tani edhe vogëlushit simpatik Uliksit, ta ndaje me adhuruesit e saj.

Ditë më parë pas shumë kohe, patët rastin ta shihni në disa performanca këngëtaren e dashur, e madje edhe së fundi për xhirimet të vitit të ri, me një pamje aq të freskët dhe aspak ndryshe prej Adelinës që e njohëm që në fillimet e saja. Sharmi e eleganca që e vecuan gjithmonë,po e ndjek sërish edhe na paraqitjet e radhës, por këtë herë vë në fokus gjoksin më tepër se asnjëherë.

Ani psë është bërë nënë, nuk ka ndryshuar as edhe një detaj në asetet e saja, vetëm sa i janë shtuar e po del të jetë më shpërthyese si në imazhin e fundit e veshur në korsetin që po i shfaqte për së tepërmi gjoksin.

SHPËRNDAJE