Çfarë i ka ndodhur kështu Norës? (Foto)

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret me të pëlqyera shqiptare.

Krahas angazhimeve të shumat në koncerte dhe me xhirimin e videoklipeve të paralajmëruara, Nora nuk lë anash as fansat e saj në rrjetet sociale, duke i informuar ata me gjërat që përballet.

Majde ajo edhe kohën e lirë e kalon duke publikuar foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Se fundmi, Nora ka publikuar disa foto nga vetura, duke bërë ‘ndërhyrje’ në fytyrën e saj.

SHPËRNDAJE