Çfare ke humbur Neymar?! Ish-e dashura serbe shkrin akujt për Krishtlindje

Soraja Vuçeliç është një ndër vajzat më seksi në Serbi.

Lidhja e saj me yllin brazilian Neymar ishte në qendër të vëmendjes së mediave botërore disa kohë më parë, por tashmë çifti nuk është më bashkë.

Megjithatë, Soraja di t’i surprizojë fansat dhe me fotot që poston vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat në Serbi.

SHPËRNDAJE