Çfarë po ndodh? 20 minuta më pas grabitet edhe banka e dytë në Prishtinë

Në itinerarin prej 20 minutash është regjistruar edhe grabitja e dytë e bankave në kryeqytet.

Sipas policisë filiali i bankës Reiffaisen Bank në Bregun e Diellit është grabitur nga një person i armatosur.

Zëdhënësi i policisë Agron Borovci tha se grabitja është regjistruar në orën 16 e 20 ndërsa policia ende nuk di për shumën e parave dhe identitetin e të dyshuarit.

SHPËRNDAJE