‘Çfarë raporte ke me Vuçiqin?’ Thaçi: As nuk më mungon dhe e di që fare nuk i mungoj

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dhënë një përgjigje interesante kur në Opinion u pyet nga Blendi Fevziu se çfarë raporte ke me Aleksandër Vuçiq.

Thaçi tha ‘Të them të drejtën, as nuk më mungon dhe e si që fare nuk i mungoj. Janë raporte politike’, transmeton Periskopi.

Kujtojmë që një deklaratë e Thaçit ishte bërë virale nëpër media, kur në një takim në Austri, ai në prani të Vuçiqit kishte thënë se ‘ne nuk jemi djelmosha problematikë’.

SHPËRNDAJE