Çfarë Zeneli, supergol për Kosovën (VIDEO)

Kosova ka shënuar që në minutën e parë kundër Azerbajxhanit

Është minuta e parë dhe Kosova është në epërsi me supergol të Zenelit. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE