Chloe del pak në diell, tregon gjoksin

Chloe Ferry ka treguar trupin e saj të bukur në një veshje të zezë dhe sportive derisa ka shijuar motin e nxehtë gjatë ditës

Moti i mirë në Britani ka bërë që disa yje atje të tregojnë asetet e tyre në këtë fillim javë.

Chloe Ferry është parë duke marrë diell derisa po freskohej me një akullore.

Ylli i Geordie Shore (25) ka treguar trupin e saj të tonifikuar derisa ka vrapuar në parkun e qytetit.