Çifti më i bukur, Enisi dhe e fejuara e tij i lënë gojëhapur të pranishmit në festë

Enis Bytyqi shihet të jetë i lumtur krah të fejuarës së tij.

Këngëtari që ka pas vetes shumë femra fanse, zemrën i a ka falë kësaj femre simpatike, përcjell ORAvip.

Ai nuk dëshiron shumë që romanca e tij të ekspozohet në rrjetet sociale megjithatë kureshtja për të është e madhe nga fansat e tij.

Ai shihet të ketë shkuar në një festë bashkë me të dashurën simpatike dhe si gjithmonë janë ata që marrin gjithë vëmendjen e të pranishmëve.

Ja sa bukur duken çifti të veshur kaq elegant./ORAvip/

SHPËRNDAJE