Cili politikan i shkon “nerva” Leonard Kerqukut? (Video)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte kryeredaktori i Gazetës Express, Leonard Kerquki. Kerquki se fundmi ka fituar Çmimin e Parë të BE-së për gazetari hulumtuese….

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte kryeredaktori i Gazetës Express, Leonard Kerquki.

Kerquki se fundmi ka fituar Çmimin e Parë të BE-së për gazetari hulumtuese. Me këtë çmim, ai u nderua për dokumentarin e tij “Shtabi i Milionerëve”, në kuadër të emisionit Zona Express.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Kerquki ka folur për punën e tij, presionet, kërcënimet, por edhe ka treguar dashurinë e tij për gazetarinë.

Ai poashtu ka treguar se cili nga politikanët kosovarë i shkon “nerva”.

Se për kë bëhet fjalë, shikoni emisionin:

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE