Çiljeta iu thotë mirëmëngjes, e qet komplet jashtë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljetës Xhilaga është mjaft aktive ne rrjetet sociale, ku ndanë momente nga përditshmëria e saj dhe momente me djalin e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një video, e thjeshtë dhe pa grim.

Përkrah videos ajo ka shkruar “Milmengjes” dhe qet gjuhën komplet jashtë.

SHPËRNDAJE