Çka po bën Learta, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje

Ajo është një emër shumë i njohur për publikun.

Learta Jakupi bëri bujë si reja e Shyhretes dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Së fundi Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur shallvare e me to ajo ka zbuluar më shumkë se sa që duhet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE