Çka po ndodh me hundën e Dafina Zeqirit? ‘Tmerron’ me dukjen

Dafina Zeqiri është  përgatitje  këngës  re.

Ajo po ndan foto nga prapaskenat e videoklipit.

E së fundi, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku po i dallohen tejet shumë nderhyrjet kirurgjike, sidomos në hundën e këngëtares.

Me sa duket e ka tepruar me operacione plastike.

Ndoshta nuk e ka rregulluar mirë hundën nga mjeku i cili ia ka bërë këto ndërhyrje.

Shikojeni foton dhe shihni vetë:

Ndryshe, Dafina Zeqiri nuk ka dhënë ndonjë datë të saktë për lansimin e projektit të ri./GazetaBlic/