Çka po ndodh me Sasën, ka ndryshuar krejtësisht!

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket krejt ndryshe. Çka po ndodh me Sasën? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE