Çka tha kur e pa gruaja e Presidentit Thaçi renë super seksi nga Ferizaji? (Foto)

Quhet Drita Stublla dhe nëse gjykojmë nga fotot që poston në Instagram, del të jetë ndër femrat më të bukura në Kosovë.

Drita le përshtypje të jashtëzakonshme, e fiton shumë pikë sidomos për shkak të ekstravagancës që e karakterizon.

Stili i saj është tejet provokues dhe gjoksi i Dritës përherë në fokus.

Drita thuhej se ishte në lidhje me Endritin, djalin e Presidentit të Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

A thua çfarë mendonte nëna e tij për Dritën, për stilin e saj? A mund ta paramendonte një nuse të tillë në shtëpi?

SHPËRNDAJE