‘Çmendet’ Sophie në pushime, mbulon pjesët intime me fruta

Ajo është aktualisht është në një festë verore ‘të egër’ me disa nga miqtë e saj më të afërt.

Dhe Sophie Kasaei ka ndarë një fotografi provokuese me ndjekësit e saj në llogarinë Istagram.

Ylli 28 vjeçar shfaqet lakuriq në një jaht luksoz, ku ka mbuluar vetëm pjesët intime me fruta.

Duke mbajtur vetëm një palë syze dielli dhe një gjerdan ari, ajo duket kaq atraktive nga Greqia. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE