COVID-19 vazhdon të përhapet në mesin e politikanëve: Edhe kjo figurë e lartë e LDK’së del pozitiv

Lumir Abdixhiku, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Kështu ka bërë Abdixhiku përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook.

“Sot unë dhe Albina jemi testuar pozitiv. Ndjehemi mirë dhe nuk kemi ndonjë simptomë. Jemi vetizoluar dhe po përcjellim rekomandimet e institucioneve. Kujdesi i tyre është i jashtëzakonshëm”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që vetëm mbrëmë në Kosovë kanë rezultuar 195 persona me kronavirus.

SHPËRNDAJE