Ç’të gjeti kështu moj Gentë?

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qenë kryetemë e mediave rozë.

Arsyeja kryesore ishte lidhja e saj e dashurisë me biznesmenin turk.

Genta më në fund pas shumë vitesh e gjeti shpirtin e saj binjak dhe duket se po jeton ditët më të lumtura me të.

Dhurata të shumta e surpriza të këndshme ajo po pret pothuajse çdo ditë nga i dashuri.

Sa i përket paraqitjet të saj ajo është dalluar gjithmonë me energjinë dhe kreativitetin e saj.

Por as Genta si shumë kolege të saj nuk i rezitojë ndërhyrjeve kirurgjike.

Ajo në një video duket qartë se sa shumë i ka fryeë buzët, saqë është transformuar në një Gentë tjetër.

Vlerësojeni vet.

VIDEO