Dafina sapo doli nga frizerja, befason me grimin dhe frizurën

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet me një grim dhe frizurë të ҫuditshme.

SHPËRNDAJE