Dafina Zeqiri më joshëse se kurrë: Provokon ndjekësit e saj me këtë fotografi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, këtë kohë ka qenë në fokus të mediave rozë dhe mjaft e komentuar.

Kjo ngase ajo është duke xhiruar klipin e ri dhe për fansat e saj nuk ka hezituar të publikojë imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Derisa po punon në projektin e ri, ajo njëherësh është mjaft aktive edhe në mbrëmje e koncerte muzikore.

Së fundmi, këngëtarja e cila u shndërrua në bionde, solli disa imazhe atraktive dhe mjaft provokuese para pasqyrës.

SHPËRNDAJE