Dafina Zeqiri nuk është normal, zhvishet komplet nudo

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Dafina Zeqiri ka publikuar një fotografi nudo në profilin e saj në Snapchat.

Këngëtarja e njohur që është shumë aktive në këtë rrjet social, është shfaqur e zhveshur me vetëm një kapele në kokë, transmeton Telegrafi.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Megjithëse duket se është nudo, ylli shqiptar është kujdesur që të pasmet t’i mbulojë me një figurë në formë zemre.

Ndryshe sa i përket planit muzikor, është paralajmëruar se Daffy shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Mixey.

Image

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE