Dafina Zeqiri sonte publikon projektin e ri “A e man n’men?”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke xhiruar videoklipin e saj më të ri.

Superylli po e realizon këngën e re që besohet se është një pop baladë shkruan Telegrafi.

“A e man n’men”, titullohet projekti më i ri i Duffyet i cili lansohet sonte në mbrëmje (e premte).

Videoklipi po realizohet nga Supercut dhe regjisorja, Dina Morina.

Në këtë videoklip Duffye shfaqet sensuale dhe paralajmërim të klipti ka lansuar edhe në Instagram.

Duffye kështu pason projektet e reja pas hitit me DJ Geek, “Alo”.

SHPËRNDAJE