Aksident në Skenderaj, i përfshirë edhe daja i presidentit Thaçi (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Skenderaj.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Rezallë e Re në Skënderaj, në të cilën janë përfshirë një veturë dhe tre bicikilistë.

Sipas informatave të para, një veturë ka dalë nga rruga pasi ka goditur tre biciklistë, mësohet se dy nga bicklistët kanë marrur lëndime dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Siç ka mësuar Magazina.al, në këtë aksident është i përfshirë me veturë edhe daja i presidentit Hashim Thaçi, H.K (emër i njohur për redaksinë)/Magazina.al/

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE