Dalin pamje të reja të ambientit ku po zhvillohet dasma e Kreshës dhe Erzinës

MC Kresha po i jep sonte fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Erzina Shehun, vajzën që i mori zemrën që në takimin e parë.

Siç është bërë e ditur, ceremonia po zhvillohet në një prej restoranteve të kryeqytetit dhe është paraparë në një format të darkës me rrethin e ngushtë të familjarëve dhe miqve.

E verdha dominon në ambientin tejet të ngrohtë e festiv të kuruar deri në detaje nga GrandDecor, kompania të cilës duken t’i kenë besuar çifti.

Teksa shohim këto pamje përrallore të ambientit ku zhvillohet dasma është vetëm një gjë që na vjen ndërmend – kush ka thënë që dasmat në dimër nuk kanë hijeshi sepse kjo duket të mos qëndrojë?

SHPËRNDAJE