Dalin skenat e para të serialit ku luajnë dy aktorët më të suksesshëm të momentit në Turqi

Hande Ercel dhe Tolgahan Saysiman kanë xhiruar këtë verë një serial të ri të titulluar “Perla e zezë”.

Aktorja protagoniste e serialit “Jetë” dhe aktori protagonist i “Mos u dorëzo” janë bashkuar në këtë projekt të ri i cili pritet të jetë një sukses. Ai ka nisur transmetimet në Turqi.

Disa nga momentet më të bukura të episodit të parë jua sjellim në videon e mëposhtme.

/

<

 

SHPËRNDAJE