Dardan Molliqaj e bën veprimin e papritur!

Gjatë ditës së djeshme u takuan krerët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së për të folur për një koalicion të mundshëm qeverisës.

Pas takimit, kryetari i LDK-së postoi një fotografi dhe shkroi se çka ndodhi në takim

Postimin e Isa Mustafës e ka bërë like kundërshtari i tij politik nga radhët e PSD-së, Dardan Molliqaj.

SHPËRNDAJE