Dasma e Afërditës po ofrohet, Shpat Kasapi po mërzitet, ky imazh e dëshmon gjithçka

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor për fansat e tij.

Mirëpo pavarësisht kësaj Shpati është aktiv në rrjetet sociale ku për ndjekësit e tij ai publikon imazhe të ndryshme.

Shpati para disa vitesh ishte i fejuar me këngëtaren dhe modelen Afërdita Dreshaj, lidhje kjo që përfundoi me ndarje.

E tash secili në rrugët e veta, Afërdita këto ditë është duke mbajtur festen e beqaria pasi që ajo do të martohet me hokeistin çek Jakub Kindl.

Mirëpo në një fotografi këngëtari shfaqet i mërzitur a ndonëse ndien dashuri akoma për Afërditën pasi që ajo martohet me 29 qershor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE