Dasmat madhështore shqiptare, kështu e ndezën atmosferën çifti nga Lipjani

Çifti nga Lipjani Labinoti dhe Ibadetja, dasmën e tyre çdo herë e kishin menduar sit ë veçantë dhe shumë madhështore, kjo pa dyshim se doli të jetë ashtu.

Martesën e tyre e bënë në një restorant shumë luksoz me këngë e valle, më e veçanta e dasmës së tyre ishte pjesa kur çifti nuk ndaleshin me vallëzim, duke argëtuar kështu të gjithë të ftuarit në dasmë, shkruan Magazina.al.

Në pamjet e dasmës çifti shihet teksa me anë të vallëzimit dhe këngës bëjnë lojëra shumë argëtuese.

Këto pamje të realizuara nga “Xati Produksion”, ju sjellim atmosferën e veçantë dhe dasmën madhështore të Labinotit dhe Ibadetës!

SHPËRNDAJE