Daut Demaku: Djalli ekziston, ja ku gjendet ai..!

Daut Demaku në emisionin Kojshia Show u pyet edhe për “djallin” nga Moderatori Sadri Imeri, dhe tregoi se ku gjendet djalli dhe çfarë e karakterizon ate.

Për ta kuptuar ndiqeni emisionin më poshtë..!

Video:

SHPËRNDAJE