Dauti dhe Lola shfaqen në momente intime (FOTO)

Deputeti Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen

Në këtë ditë të veçantë, ai pranoi urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe kolegët.

Urimin më të veçantë me rastin e ditëlindjes së 40, Dauti e pranoi nga bashkëshortja e tij, Lola përmes rrjeteve sociale. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵).

“Jam me fat që të kam, urime ditëlindjen gjeneral, të dua”, shkruan ajo mbi një fotografi  të Dautit.

Më pas, bashkëshortja e Dautit ka hedhur disa imazhe në rrjete sociale, nga festa e ditëlindjes në të cilat shihet duke i dhuruar puthje pasionante bashkëshortit.