Deklaroi se është e virgjër, Rovena Stefës i vjen oferta me shumën marramendëse

Për shkak të një postimi ku fliste për virgjërinë, Rovena Stefa u kthye në qendër të vëmendje.

“Te gjithë atyre që janë bërë merak për virgjërine time, ju them, merruni me virgjërinë e shpirtit tuaj P.S. Unë jam super e virgjër”, shkruante këngëtarja.

Rovena nuk u ndal dhe pak orë më parë i parashtroi fansave pyetjen: “A ju dukem e virgjër?”. Përgjigje të ndryshme mori këngëtarja lidhur me këtë pyetje, por një prej fansave i ka ofruar para nëse ajo është vërtet e virgjër.

“Nese ti je e virgjer te ofroj 5000 euro”, i ka shkruar fansi. “Hahaha beji gati se u dogje”, i replikon Rovena.

SHPËRNDAJE