Demi Rose fotografohet duke marrë rreze dielli në plazh, bikinet e vogla i zbulojnë shumë

Demi Rose ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve.

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për përmasat e saj seksi trupore.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme edhe nga ato lakuriq.

Së fundmi Demi është fotografuar në plazh teksa po merrte rreze dielli dhe në sy bien bikinet e vogla të cilat i zbulojnë shumë.

Modelja duket tejet e lumtur teksa po shijon rrezet e diellit.