Demi Rose kinse po lexon, por e shfrytëzon për t’i reklamuar gjoksat dhe të pasmet bombastike

Demi Rose ka treguar format e saj sensacionale me bikine të zeza të vogla derisa ka pozuar për revistën “Bad Influence”.

Ajo vazhdimisht di të bëj paraqitje që tërheqin vëmendje.

Herën e fundit kur ajo ka tërhequr vërejtjen është libri që ka lexuar sot në plazh.

Bëhet fjalë për librin “The Modern Break Up”, të autorit Daniel Chidiac.

“Jam lidhur me këtë libër kaq shumë! Nuk është vetëm jnë tregim për ndarjet në botën moderne, por është shumë më thellë se aq.

Është një refleksion i gjeneratave tona. Karakteret me kanë bërë për vete. Një libër që duhet lexuar domosdo”.

Para kësaj Demi Rose sot është paraqitur në ballinën e revistës Bad Influence për të cilën ka bërë edhe një fotosesion të nxehtë.

Modelja, ka të veshur bikine të zeza derisa tregon trupin e saj hot.

SHPËRNDAJE