Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës

Demi thekson linjat përfekte.

Demi Rose duket shumë seksi ndërsa pozon për një fotosesion në bikini në Detin e Vdekur, shkruan lajmi.net.

Modelja magjepsëse, 24 vjeç, nuk i la asgjë imagjinatës në bikini metalike ku në plan të parë kishte vënë gjoksin e saj.

xdAjo ka qenë duke ekspozuar pamjet e formave fizike vërtet mbresëlënëse gjatë udhëtimeve të saj të vazhdueshme drejt Egjiptit dhe Tajlandës.

SHPËRNDAJE