Demi Rose provokon përsëri, shfaq linjat perfekte

Demi Rose ka dëshmuar edhe një herë se nuk është habi që konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë.

Demin jo rrallë e shohim në ballinat e revistave dhe është vazhdimisht pjesë të mediave rozë dhe kjo falë formave tejet bombastike.

Bukuroshja seksi në një postim të bërë së fundi në ‘InstaStory’ ka provokuar duke publikuar seancën e hidratimit të trupit.

Ndryshe, Demi e cila morri famë nga lidhja e saj me reperin e njohur Tyga, po vazhdon të merret me modelim ndërsa ndiqet nga 7.7 milionë persona në rrjetin social Instagram./Indeksonline/

SHPËRNDAJE