Demi Rose provokon rëndë, pozon nga shtëpia në bikini

Fansat kanë filluar ta kritikojnë modelen seksi Demi Rose. Ata mendojnë se ajo ka shtuar disa kg tepër gjatë karantinës, por ajo i ka vërtetuar të kundërtën.

Së fundmi modelja ka postuar një foto, ku ka pozuar me një palë rroba banjo shumë të vogla saqë reçipetat e saj mund të këputen nga momenti në moment nga gjoksi i saj bombastik.

25-vjeçarja i ka vërtetuar sërish fansave se është në super formë dhe se karantina nuk ka ndikuar aspak në peshën e saj.

SHPËRNDAJE