Kështu u duk Agnesa Vuthaj kur votoi (Foto)

Agnesa Vuthaj është ish misi kosovar e cila shquhet per pamjen dhe bukurinë e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet duke votuar.

Agnesa duke kryer detyrën e saj si qytetare e vërteton që jo vetëm ka një bukuri të pa shoqe por është edhe një qytetare e mire./Indeksonline/