Deputeti i ‘Krahut Molliqaj’ bashkë me deputetët e PDK dhe AAK, sinjal për votën “pro” demarkacionit?

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Grupit të Pavarur Parlamentar, Sali Salihu është parë bashkë me deputetët nga radhët e PDK-së dhe AAK-së.

Lajmin e ka bërë të ditur deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, e cila ka thënë se “Sot më shumë se kurr Kosovës i duhet unitet”, duke aluduar në votën e deputetit opozitar.

SHPËRNDAJE