Deputeti i Vetëvendosjes shkon te Albin Kurti, pas zjarrit që kaploi ndërtesën e tij (Foto+Video)

Në ndërtesën ku është përfshirë zjarri, jeton edhe lideri i VV-së, Albin Kurti.

Nuk dihet nëse Albin Kurti gjendet në banesën e tij, mirëpo, deputeti i VV-së, Sali Zyba është parë në hyrje të kësaj ndërtesë.

Siç shihet në këtë fotografi, deputeti Zyba është të ndërtesa e Kurtit dhe po bisedon me njësitë policore që gjenden aty.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Ende nuk dihet për shkaqet e zjarrit, mirëpo njësitë relavante kanë dalë në vendin e ngjarjes./Indeksonline/