Detaje të reja nga djegia e autobusit të linjës Gjilan-Prishtinë

Nuk ka të lënduar nga autobusi që u dogj  para pak çastesh afër fshatit Llabjan të komunës së Gjilanit.

Kështu të paktën bëjnë të ditur punëtorë të kompanisë “Bleri”, kompani kjo nga e cila ishte autobusi që u dogj.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë polica si dhe zjarrfikësit për të ndalur zjarrin e krijuar.

Pavarësisht përpjekjeve për të ndalur zjarrin, ende nuk është arritur të ndalet./Zeri/

SHPËRNDAJE