Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan Frontonline.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Në foton e fundit shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

Janë flokët e saj që kësaj radhe morën vëmendjen.